دانلود جزوه لوله کشی صنعتی (Piping)

مطالب دیگر:
📒جزوه مدیریت منابع انسانی پیشرفته بر اساس کتاب دکتر عباسپور📒مبانی نظری حسابداری و گزارشگری مالی شهرداریها تالیف دکتر جعفر بابا جانی📒فایل های پاورپوینت هوش رقابتی📒جزوه مدیریت منابع انسانی پیشرفته بر اساس کتاب دکتر عباسپور📒مبانی نظری حسابداری و گزارشگری مالی شهرداریها تالیف دکتر جعفر بابا جانی📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق عوامل حیاتی موفقیت پیاده سازی ERP📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد 103 صفحه آپدیت شده📒مبانی نظری توسعه پایدار📒مبانی نظری حقوق بیگانگان📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق تنوع فرهنگی 142 صفحه📒بررسی کامل و جامع نظریه های فلسفی اخلاق📒بررسی جامع و کامل نظریه های علمی اخلاق📒بررسی جامع و کامل نظریه های روانشناسی اخلاق📒بررسی جامع و کامل نظریه های جامعه شناسی اخلاق📒عوامل حیاتی موفقیت پیاده سازی و الگوهای های ارزیابی آمادگی ERP و ارائه مدلی برای آن📒سازوکارهای تکوین نظام اخلاقی افراد و اخلاقی شدن آنها📒بررسی ویژگی ها و نظریه های شخصیت📒پروپوزال بررسی استقرار برنامه ریزی منابع سازمانی در برق منطقه ای آذربایجان📒مبانی نظری بررسی استقرار برنامه ریزی منابع سازمانی در برق منطقه ای آذربایجان📒مفهوم و پیشینه قاچاق زنان و ارکان آن📒قاچاق زنان و بررسی وضعیت قربانیان آن برحسب متغیرهای مختلف📒ضرورت جرم انگاری و علل پیدایش پدیده قاچاق انسان📒واکنش های کیفری در قبال پدیده قاچاق انسان📒پرسشنامه شناسایی نظام اخلاقی نخبگان علمی کشور و علل تاثیرگذار بر آن و ارائه راهکارهایی برای بهبود آن📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق ویژگی ها و نظریه های شخصیت 30 صفحه
لوله کشی صنعتی|50481630|jnu
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود جزوه لوله کشی صنعتی (Piping) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.پایپینگ به شاخه ای از علم مهندسی مکانیک گفته می شود که به مهندسی و طراحی و ساخت انواع لوله ها و سیستم های لوله کشی در نواحی صنعتی می پردازد.


اکنون با عنایت به پیشرفت چشمگیر مهندسی مکانیک و توسعه پالایشگاهها و نیروگاهها و پتروشیمی ها و سایر مناطق صنعتی و خانگی و... استفاده از علم پایپینگ و نیاز به مهندسان پایپینگ صنعتی و غیر صنعتی با توجه به گسترده بودن زمینه این علم بسیار بیشتر نمود پیدا کرده است.


اصولا مدارک رسمی لوله کشی صنعتی یا پایپینگ به سه دسته تقسیم می شوند. کدها، استانداردها، پیشنهادهای اجرایی و مدارک پروژه. معروفترین کد در پایپینگ، ASME B31-3 برایProcess Piping یا پایپینگ فرایندی است.


استانداردها به بیانی زبان مشترک میان سازندگان و استفاده کنندگان اقلام یا قطعات پایپینگی است. به صورتی که برای هر قطعه یک استاندارد با شمارۀ مخصوص وجود دارد. در استانداردها جنس، ابعاد، روش تولید و تلرانس و ویژگیهای مکانیکی هر قطعه به تفصیل بیان شده و خریدار می تواند با مشاهده شماره استاندارد ساخت هر قطعه روی آن به ویژگیهای آن پی ببرد.


پیشنهادهای اجرایی (RECOMENDED PRCTICES) مدارکی است که از سوی همان موسسه های تدوین کنندۀ استانداردها و کدها تولید میشود ولی عمل به آنها اختیاری است. مدارک پروژه مختص همان پروژه است و توسط شرکتهای طراح و براساس شرایط آن محیطی آن پروژه، خوراک (مواد اولیه)، سلایق کارفرما و صلاح دید مهندسان طراح تنظیم می شود و در دیگر پروژه ها اعتباری ندارد مگر با اجازه شرکت مشاور…این جزوه آموزشی شما با مطالب ذیل آشنا خواهید شد:


1- تعاریف


2- آشنایی با اجزاء پایپینگ


3- آشنایی با نقشه ها و علائم پایپینگ


4- طراحی


5- عملیات اجرایی لوله کشی صنعتی


6- کدها و استانداردها


7- روشهای ساخت انواع لوله


8- معرفی جنس انواع لوله ها


9- بررسی انواع روشهای اتصالات


10- طرز شناسایی و انتخاب آنها


11- انواع روشهای انشعاب گیری