دانلود جزوه ممیزی و بازرسی انرژی ساختمان

مطالب دیگر:
جغرافیاسال سوم انسانی درس10 (انسان در نواحی قطبی)جغرافیا سال سوم انسانی درس11 (سکونتگاه شهری و روستایی چگونه پدید می آیند)جغرافیا سال سوم انسانی درس13 (رشد سریع شهرنشینی چه مشکلاتی به وجود می آورد؟)جغرافیا سال سوم انسانی درس15 (قدرت ملی و منطقه ی خلیج فارس)جغرافیا سال سوم انسانی درس16 (کشاورزی، صنعت و تجارت)جغرافیا سال سوم انسانی درس24 (انقلاب اسلامی ایران)جغرافیا سال سوم انسانی درس12 (پراکندگی و نقش شهرها)تحقیقی درباره ی هخامنشیاندانلود کتاب ارزشمند مابعدالطبیعه اثر ارسطودانلود آموزش افزایش سایز آلت تناسلی (bigsize) بدون دارو و دستگاه + هدیه ویژهافزایش ممبر و بازدید نامحدود در تلگرامتحقیقی درباره ی فيلم هاي كمديتحقیق تصويرسازيتحقیق تئورئاليسمتحقیق نقاشي در ايران زميندانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده همراه با کتاب الکترونیکیدانلود تحقیق در مورد-تحلیل-شرکت-خدمات-رسانی-کامپیوتر-15-صدانلود تحقیق در موردت چپ دست ها 100 صدانلود تحقیق در موردتآثیر سردخانه بر روی مواد غداییدانلود تحقیق در موردتأثير ايثار در تكامل فرددانلود تحقیق در موردتأثير بازار آزاد در اشتغالدانلود تحقیق در موردتأثير باورهاي معلماندانلود تحقیق در موردتأثير تبليغات بازرگاني در عصر ارتباطات براي كالاهاي گوناگوندانلود تحقیق در موردتأثير تجارت خارجي و سرمايه انساني بر بهره وري عوامل توليد و رشد اقتصادي در كشورهاي عضو سازمان كنفرانس اسلامي 44 صدانلود تحقیق در موردتأثير تربيت بدني در يادگيري دانش آموزان ابتدايي 18 ص
ممیزی و بازرسی انرژی ساختمان|50481649|jnu
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود جزوه ممیزی و بازرسی انرژی ساختمان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.



ممیزی انرژی مجموعه اقداماتی است که جهت شناسایی چگونگی مقادیر و موقعیت‌های مصرف انرژی در یک فعالیت یا فرایند انجام و در طی آن فرصت‌هاو امکانات صرفه‌جویی انرژی مشخص شده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ممیزی انرژی یک مرحله از برنامهٔ سیستماتیک و جامع مدیریت انرژی است. ممیزی انرژی روشی مناسب برای شناسایی و انتخاب فرصت‌های صرفه‌جویی انرژی در سازمان است. ممیزی انرژی زمینه‌هایی که تلفات در آن اتفاق می‌افتد را مشخص کرده و راه حل‌هایی را که با توجه به محدودیت‌های مالی و تنگناهای سازمانی وجود دارد روشن می‌سازد.


قسمت عمده داراييهاي بخش دولتي و خصوصي در بخش ساختمان سرمايه گذاري شده است. روند ساخت و ساز در سالهاي اخير بيانگر توجه به نوع و سطح کيفيت ساختمانها و نيز مقاوم نمودن آنها در مقابل خسارتهاي فيزيکي ناشي از عيوب پنهان، شامل کيفيت نامناسب مواد، مصالح، تجهيزات و تأسيسات، نقص و عدمانطباقهاي ناشي از اشتباه و سهلانگاري عوامل انساني و اجرايي در طراحي، اجرا، کنترل و بازرسي کيفيت ساختمان مي باشد.


شناخت دقيق ريسکهاي موجود در صنعت ساختمان، ضرورت ايجاد پوشش بيمه عيوب اساسي و پنهان ساختمان و توجه به انواع بيمه ها در ارتباط با احداث و بهره برداري از ساختمانها، همراهي سازمانهاي فعال در موضوع بازرسي کيفيت ساختمان را اجتناب ناپذير مي نمايد.


اهداف این جزوه شامل موارد ذیل می باشد: